(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)

 

درمان واریس پا بدون دارو و جراحی ،وینوپلاس

 

 

وینوپلاس نسل جدیدی از ابزار پزشکی است که درمان قطعی واریس پا را درمنزل ، بدون دارو و جراحی امکان پذیر کرده است.با استفاده از این محصول به تدریج با تقویت جدار ورید های پا درمان واریس را به وضوح مشاهده می کنید. استفاده از این دستگاه بسیار ساده است. کافی است پدهای دستگاه را به ماهیچه هر دو ساق پا چسبانده و دستگاه را روشن نمایید، دستگاه به طور اتوماتیک ، با دقت فوق العاده شدت جریان و عمق جریان لازم و زمان را تنظیم کرده و در انتها خاموش می شود.

 

وینوپلاس دارای تاییدیهCEاروپا و تاییدیه وزارت ایران است.

 

veinoplusجریان فیزیولوژیک ساق پا را حفظ کرده و باعث برطرف شدن استاز می شود.

 

VeinoPlusازطریق تحریک الکتریکی انقباضات عضله ساق پا یک درناژ وریدی دیستال ایجاد میکند.

 

VeinoPlusبا فعال سازی پمپاژ ورید عضلانی ساق پا موجب افزایش جریان لنفاتیک می شود.

 

VeinoPlusتحت استانداردهای بین المللی با تائیدیهCEنسل جدیدی از ابزار پزشکی است که با تولید انرژی الکتریکی با ولتاژی پایین ( کمتراز 5Vrms) بازگشت جریان خون وریدی را افزایش و با کنترل فشار هیدرواستاتیک بینسلولی موجب بازجذب مایع می شود.

 

VeinoPlusموجب فعال سازی مجدد گردش خون در اندامهای تحتانی می شود و جریان خون وریدی را بر خلاف جاذبه به اندامهای فوقانی تسریع می بخشد.

 

از آنجا که 80% بازگشت خون وریدی از طریق انقباظات عضلات ساق پا انجام می شود، پالس های تولید شده توسطVeinoPlusمی تواند جریان خون وریدی را تنظیم و از فراخناکی رگها و واریس جلوگیری نماید.

 

VeinoPlusبا اثر مثبت فیزیوپاتولوژیکی روی استاز وریدی، از تجمع مایعات بین سلولی جلوگیری نموده و از واریس ورید سافتا و پارگی مویرگی و کبودی زیر جلدی جلوگیری می کند.

 


مقالات پزشکی تصادفي

اشتراک